אלן סיורי מדבר Negevland נוסדה בשנת 1994 ע”י אלן גפני מורה דרך מוסמך משרד התיירות, מדריך גלישה וטיפוס מצוקים- סנפלינג, ומדריך רכיבת אופניים מוסמך וינגייט דובר אנגלית וצרפתית והיא הותיקה כיום במבין החברות המקומיות הפועלות במצפה רמון בתחום.

אנו מתמחים בטיולי ג’יפים מודרכים באזור מכתש רמון ומרחבי הנגב והדרכת טיולים רגליים, הדרכת אסטרונומיה ותצפיות כוכבים בעזרת טלסקופים משוכללים. פעילות גלישה מצוקים-סנפלינג. והשכרת אופני שטח חדישים וטיולי אופניים לקבוצות, ההדרכה  והקניית הידע וההבנה למטיילים בנושא נגב, מדבר וארץ המכתשים על כל ההיבטים שבהם הם עיקר ומהות פעילות החברה בשלושת העשורים האחרונים.

כאחוז בודד מסך כל התיירות העולמית כל שנה פוקד את אזורי המדבר, פחות מ- 6% מסך התיירות הנכנסת לישראל מוצאים עצמם דרומה מתל אביב (בהחרגת אילת המשווקת בנפרד), לא קל למכור מדבר (סלעים, חול, שממה, חום, זיעה, אין מים, עקרבים, נחשים והגרוע מכל-משעמם) אולם ההבנה והכרת המדבר הופכת את השהייה בו לחוויה שאינה מאיימת, מרגיעה ומלמדת.

מהות הטיול והפעילות הינה ההכרות עם המוצר המדברי מהמובילים בעולם: הנגב הישראלי ומכתש רמון על שלל השיאים בנושא המוצר התיירותי, גיאולוגיה וחשיבות אזור הר הנגב/ מכתש רמון/ מפרץ הים האדום להתפתחותה ובנייתה של מדינת ישראל.

טיולנו מודרכים אך ורק על ידי מורי דרך ברישיון משרד התיירות כנדרש בחוק [ולא מדריכים או נהגים] בעלי ידע וותק של שנות הדרכה רבות. כל פעילות החברה מבוצעת על ידה כמעט ללא שימוש בקבלני משנה וללא עמלות מיותרות, תצפית כוכבים בחוות פנינה בנגב מצפה רמון במהלך כל ערבי חודשי יוני- אוגוסט 2022.

מוזמנים לעיין במחירון החכם שבאתר ,נשמח לראותכם נרשמים לאחד מהטיולים המודרכים ו/או לפעילויות המוצעות באתר -בברכה אלן  0509988144 [ וואטס אפ או שיחה]

טיולי ג'יפים מודרכים אל אתרי מכתש רמון משולבים בפעילות אתגרית ומגבשת,

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!