חברת נגב לנד נוסדה בשנת 1994 ע”י אלן גפני מורה דרך מוסמך משרד התיירות, מדריך גלישה וטיפוס מצוקים-סנפלינג ומדריך רכיבת אופניים מוסמך וינגייט דובר אנגלית וצרפתית.
אלן מתמחה בטיולי ג’יפים מודרכים באזור מכתש רמון ומרחבי הנגב והדרכת טיולים רגליים , ההדרכה במגוון הפעילויות והטיולים היא אבן הדרך במהות החברה והדבר החשוב הוא הקניית הידע וההבנה למטיילים בנושא נגב, מדבר,וארץ המכתשים על כל ההבטים שבהם.

כאחוז בודד מסך כל התיירות העולמית כל שנה פוקד את אזורי המדבר,פחות מ 6% מסך התיירות הניכנסת לישראל מוצאים עצמם דרומה מתל אביב (בהחרגת אילת המשווקת בנפרד),לא קל למכור מדבר (סלעים, חול, שממה, חום, זיעה, אין מים, עקרבים, נחשים והגרוע מכל-משעמם) אולם ההבנה והכרת המדבר הופכת את השהיה בו לחוויה שאינה מאיימת, מרגיעה, ומלמדת.

מהות הטיול והפעילות הינה ההכרות עם המוצר המדברי מהמובילים בעולם: הנגב הישראלי ומכתש רמון על שלל השיאים בנושא המוצר התיירותי וגאולוגיה וחשיבות איזור הר הנגב/מכתש רמון/ומפרץ הים האדום להתפתחותה ובניתה של מדינת ישראל.

טיולנו מודרכים אך ורק על ידי מורי דרך ברישיון משרד התיירות כנדרש בחוק{ולא מדריכים או נהגים] בעלי ידע וותק של שנות הדרכה רבות.

נשמח לאותכם באחד מהטיולים המודרכים ו/או בפעילוית.

טיולי ג'יפים מודרכים אל אתרי מכתש רמון משולבים בפעילות אתגרית ומגבשת,

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!