ובגלל הקורונה -כל המדינה פה.

חנוכה בפתח ואנו מציעים למטיילים באזור מבחר אטרקציות במצפה רמון-טיולי ג’יפים סדירים בשעות הבוקר ואחר הצהרים אל מרכז ומזרח מכתש רמון. תחנת השכרה לאופני שטח לרכיבה מעגלית אל גן הפסלים ,סובב מצפה רמון ואו סינגל פארק צבעי הרמון במכתש עצמו וכמובן סנפלינג- גלישה ממצוק הרמון למתחילים ומתנסים המצוק מתחם צוקים /מרכז המבקרים.אסטרונומיה ופעילות צפיה בכוכבי הלילה וגרמי שמיים תלויה כמובן במזג האוויר והעננות.

ירד פה קצת גשם ,לא ממש מבול ולא ממש גשם אלה כמה טיפות אבל מספיק גשם בכדי לצבוע את החרסיות הצבעוניות בצבעים מבהיקים ויפים שהופכים את הטיול במכתש לחוויה שאין רבות כמוה בישראל.

התברכנו בהמוני מטיילים שמילאו את הצימרים ומתחמי הקמפינג, עשרות מטיילים בשביל ישראל העובר וחוצה את מפה ומכתש רמון ולא מעט חובבי אסטרונומיה וצופי כוכבים שלצערם חלק מהלילות מעוננים ברמה שלא מאפשרת צפיה בכלום פרט לאורות הרחוב במצפה רמון.

לא מפליא שהאזור נמלא במטיילים בימים שכולנו מוזהרים ונזהרים מחללים סגורים קניונים וחנויות, מה עוד נישאר לעשות כשאי אפשר לשתות קפה כמו בנאדם ולצפר מלצר/רית בטיפ או למדוד נעלים בחנות?

הלב קצת נחמץ כשצריך כאילו “להודות” לממשלת ישראל על שפע הסגרים שהיא מבצעת הגורמים משום מה לפריחת שוק ה”אטרקציה המדברית” ותיירות מצפה רמון אבל מה לנו שישבנו שלושה וחצי חודשים בסגר מוחלט כי נלין?

מודה מכל לב לעם ישראל שמטייל במרחבים שלנו בדרום וחלקו גם מפרנס אותנו בכבוד. הזמינו טיולים ופעילויות בעוד מועד ואל תחכו לדקה ה 90 האזור עמוס במטיילים, תודה לכם.

 

טיולי ג'יפים במכתש רמון-לוגו

צרו עימנו קשר