טיול ג’יפים במכתש רמון

ברוכים הבאים לטיולי הג’יפים שלנו אל אתרי מכתש רמון והר הנגב, טיולים שירחיבו לכם את הידע בנושא ההתיישבות ציונות ומבנה כדור הארץ בנופי בראשית של מכתש רמון.

מכתש רמון ומצפה רמון הינם בעלי חשיבות עצומה בבניית התשתיות שאפשרה לקיים את חזונו של הרצל להקמת המדינה היהודית החדשה בארץ ישראל.

החוצים את מצפה רמון יפגשו את הפסל החלוצים המניפים פטיש וכלי חציבה והכיתוב המעיד על מפעל חלוצי הרחק הרחק מן העין ובזכות נחישותם והתמדתם,, למה? מה יש פה שאין במקומות אחרים?

טיול ג’יפים במכתש רמון ינחיל למטיילים מורשת ישראלית מדהימה, חלוציות ובניה לצד הכרות עם תופעת טבע מרשימה שתכולתה והסובב אותה מעמידים אותה כנושאת דגל התיירות המדברית לא רק בארץ אלה ביחס לעולם,

שישה שיאים יחודים ברמה עולמית בתחום הגאולוגיה והתיירות מתקיימים בשמורת מכתש רמון ,הצטרפו לאחד מטיולינו המעביר לא רק חווית טיול [קפיצות ואיסוף חול צבעוני לילדים] אלה הסברים מעמיקים על התופעה ומירקם החיים וההיסטוריה באזור שתהפוך את המראה המדהים למובן ויחודי הרבה יותר-תמיד עדיף ראיתי והבנתי.

הטיולים מודרכים בידי מיטב מורי הדרך המוסמכים באזור כנדרש בתקנות העסק סעיף 9ג לחוק שרותי תיירות: לא ישמש אדם מורה דרך בתמורה ולא ישמש מסיע בתמורה כמורה דרך אלה אם בידיו רישיון מורה דרך בר תוקף מטעם משרד התיירות וביטוח הסעה בשכר ברכב מדברי. איסוף המטיילים ממלונות האזור: מלון בראשית, פונדק רמון ,מלון קדמה, מלון סוויטות רמון אבן דרך, מלון צוקים האכסניות חדרי האירוח באזור ומתחמי הרוח של חברת סלינה ישראל מצפה רמון.

המסלול עובר בנחל רמון, מחצבות החרסית החול והגבס ,אפשרות לתצפית פנוראמית מפסגת הר גוונים ,גיא זוחלים ,ציר הנפט ,ופארק צבעי הרמון, [לעיתים גם נחל נקרות מזרח והמעיין העונתי בעין סהרונים יספקו את כל המיידע וההבנה על היווצרות המכתש וחשיבותו בהיסטוריה הישראלית.]-

במסלול החצי יומי[4 שעות] יתווסף לטיול נחל ארדון וקיר ה”דייקים” ובתאום מסלול ניתן גם לרדת את תחתית המכתש לטיול רגלי בקניון הקטן והיפה של פרסת נחל נקרות ואו לשלב מסלול רגלי את תחתית גבעת חרוט ונחל ארדון.
המחיר לסיור של כשעתיים וחצי מקיף וממצא של אתרי מרכז המכתש 850 ש”ח לג’יפ -בין שישה ל 8 מטיילים ברכב בתאום, סיור בן 4 שעות 1300 ש”ח לרכב. [מחיר שפוי והגיוני עבור מוצר חוקי מבוטח ומודרך כנדרש בחוק]
נקווה לראותכם באחד מטיולינו להזמנות התקשרו 0509988144,ואו שילחו וואטסאפ בברכה-אלן.

וגם זה היה לנו-רק שמחה
טיול ג’יפים חוויתי במכתש רמון

אלן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin

צרו עימנו קשר