חברת אלן סיורי מדבר Negevland נוסדה בשנת 1994 ע"י Alen Gafni Certified tour guide, cliff surfing and rappelling-rappelling guide, and Wingate certified cycling instructor who speaks English and French.
אלן מתמחה בטיולי ג'יפים מודרכים באזור מכתש רמון ומרחבי הנגב והדרכת טיולים רגליים, ההדרכה במגוון הפעילויות והטיולים היא אבן הדרך במהות החברה והדבר החשוב הוא הקניית הידע וההבנה למטיילים בנושא נגב, מדבר וארץ המכתשים על כל ההיבטים שבהם.

כאחוז בודד מסך כל התיירות העולמית כל שנה פוקד את אזורי המדבר, פחות מ- 6% מסך התיירות הנכנסת לישראל מוצאים עצמם דרומה מתל אביב (בהחרגת אילת המשווקת בנפרד), לא קל למכור מדבר (סלעים, חול, שממה, חום, זיעה, אין מים, עקרבים, נחשים והגרוע מכל-משעמם) אולם ההבנה והכרת המדבר הופכת את השהייה בו לחוויה שאינה מאיימת, מרגיעה ומלמדת.

מהות הטיול והפעילות הינה ההכרות עם המוצר המדברי מהמובילים בעולם: הנגב הישראלי ומכתש רמון על שלל השיאים בנושא המוצר התיירותי, גיאולוגיה וחשיבות איזור הר הנגב/ מכתש רמון/ מפרץ הים האדום להתפתחותה ובנייתה של מדינת ישראל.

טיולנו מודרכים אך ורק על ידי מורי דרך ברישיון משרד התיירות כנדרש בחוק [ולא מדריכים או נהגים] בעלי ידע וותק של שנות הדרכה רבות.

נשמח לראותכם באחד מהטיולים המודרכים ו/או בפעילויות.

טיולי ג'יפים מודרכים אל אתרי מכתש רמון משולבים בפעילות אתגרית ומגבשת,

Want to hear more?

Fill in your details and we will get back to you as soon!