טיול ג'יפים במכתש רמון – מסלול מומלץ שעתים וחצי

הגעתם למצפה רמון אם מתוך כוונה לתייר ולנפוש ואם בכביש 40 בדרך לאילת?? זו ההזדמנות להתוודע לאחת מתופעות הטבע הגאולוגיות היחודיות בעולם-מתש רמון!!!-ממילא הצק אין בבית המלון באילת לא יתקיים לפני השעה 15:00 כך ששווה לתת ערך מוסף לנסיעה הארוכה.

מכתש רמון ומצפה רמון הינם בעלי חשיבות עצומה בבנית התשתיות שאפשרו את חזונו של הרצל להקמת המדינה היהודית החדשה בארץ ישראל.

החוצים את מצפה רמון יפגשו את הפסל החלוצים המניפים פטיש וכלי חציבה והכיתוב המעיד על מפעל חלוצי הרחק הרחק מן העין ובזכות נחישותם והתמדתם,,למה? מה יש פה שאין במקומות אחרים?

טיול ג'יפים במכתש רמון ינחיל  למטיילים מורשת ישראלית מדהימה, חלוציות ובניה לצד הכרות עם תופעת טבע מרשימה שתכולתה והסובב אותה מעמידים אותה כנושאת דגל התיירות המדברית לא רק בארץ אלה ביחס לעולם,

שישה שיאים יחודיים ברמה עולמית בתחום הגאולוגיה והתיירות מתקיימים בשמורת מכתש רמון ,הצטרפו לאחד מטיולינו המעביר לא רק חווית טיול [קפיצו ואיסוף חול צבעוני לילדים] אלה הסברים מעמיקים על התופעה ומירקם החיים וההסטוריה באיזור שתהפוך את המראה המדהים למובן ויחודי הרבה יותר-תמיד עדיף ראיתי והבנתי.

הטיולים מודרכים בידי מייטב מורי הדרך המוסמכים באיזור כנדרש בתקנות העסק ומבוטחים בביטוח הסעה בשכר ברכב מדברי.

המסלול העובר בנחל רמון, מחצבות החרסית החול והגבס ,תצפית פנוראמית מפסגת הר גוונים ,גיא זוחלים ,ציר הנפט ,חאן בארות ,ופארק צבעי הרמון,יספקו את כל המיידע וההבנה על היווצרות המכתש וחשיבותו בהיסטוריה הישראלית.

נקווה לראותכם באחד מטיולינו

 

 

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
טיולי ג'יפים במכתש רמון-חוויות ותובנות לכל המשפחה,

צרו עימנו קשר